• Petten/D.E.S. DS1 ZA zondag speeldag vrouw

  • DES & Petten DS

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klant, NienkeOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DES & Petten DS ( Poule NW A DS-01 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lacom '91 DS116131247830117727
    2KSV DS31611143502668423
    3Jupiter '76 DS11611053142397522
    4DES & Petten DS16100637324712620
    5Con Zelo DS21610063762948220
    6Meteoor DS216916331331019
    7SSV/Sporting S DS1163112256379-1237
    8ZAP & Kleine Sluis DS162014214442-2284
    9Geel-Zwart DS2161015198391-1932
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baltus, AnnemarieSpelend teamlid
    Borst, AnneSpelend teamlid
    Hoogland, JytteSpelend teamlid
    Jongejan, QuintySpelend teamlid
    Klant, MarjoleinSpelend teamlid
    Kleimeer, SuusSpelend teamlid
    Mulders, DemiSpelend teamlid
    Nimwegen, Jara vanSpelend teamlid
    Slijkerman, MoniqueSpelend teamlid
    Turfboer, JolienSpelend teamlid
    Vader, LianSpelend teamlid
    Vlies, Lot van derSpelend teamlid

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.